01 Şubat 2006

şu freko denen adam

yalakalık gibi olcak belki ama ben tanıdıkça daha çok seviyorum bu adamı ya. dur durak dinlemeden çırpınıyo: tahin pekmez dedik, yaptı (gecikmeli de olsa), beyaz olmasın hassas ve narin gözlerimiz kamaşıyo dedik, yaptı (tam istediğimiz olmadı ama yine de neyse, zorlandı en azından), notifay olayında başarısız oldu ama ben inanıyorum yapcek bi şekilde frukocuum...

şimdi de "sayfa daha çabuk yüklesin deyu, son 10 post gösterecek şekil yap"mış efem.. bu ne düşünceliliktir, bu ne salon adamlığı, bu ne istanbul beyefendiliğidir, ben anlamadım. hizmet aşkı ile yanıp bitiyo adeta. ama bi kere de demiyo ki o www.tahinpekmez.org başlığının altına "ahanda burda google reklamları diye bişey var, arada sırada tıklayın da şu blogumuz iki kuruş para kazansın, icraatlarımız hızlansın". biz de hiç sormuyoruz tabii bu değirmenin suyu nerden dönüyo diye. ay tiskindim kendimden. hadi pamuk eller mauslara...

5 yorum:

 1. çok hakılsın valla. mauslara dayanmak lazım muntazaman. O değilde ben dün ne gördüm Pink Floyd reklam vermiş. Üstada gösterdim göz yaşlarına boğuldu 36 senedir bu günü bekliyordum dedi. O andan itibaren halen kendinden haber alınmış değil.

  YanıtlaSil
 2. yau estafurullah.. yani sitenin şu ana kadar kazanmış olduğun onbin yeşili yiyecek yer arıyodum tam, şimdi daha da çoğalacak eyvah diyorum:)

  şaka bi yana, o reklamı koymamın ilk sebebi sitenin girenini çıkanını gogıl gibi babayiğit bir arkadaşa takip ettirmek idi.. sayesinde bir haftadır kim gelmiş kim gitmiş, kaç dakka durmuş, kim sttiret demiş x'e basıp kapatmış falan, hepsini bilioz..

  ve fakat, bu arkadaşın üzerine tıklamak da faideli imiş, kendim tıkladım da gördüm.. şu ana kadar yaptığım hesaba göre, takribi 20 seneye kadar ilk çeki yollayabilecekleri kadar meblağ birikmiş oluyor, buna da şükür diyoruz:)

  ha, olur da birgün buralar hit alır, üç beş bişey kazanır ise, bugüne kadar -bazı şerefsizlerin iddia ettiğinin aksine- tamamiyle ben ve diğer organizatörlerin finansmanı ile organize ettiğimiz zirvelere renk gelir, kan gelir, çok daha şahane olur diyorum..

  vay be, bugünleri de görecektik ha.. nerdeen nereye sayın seyirciler:)

  YanıtlaSil
 3. ben her girisimde tek tik yapiyom.
  Yapmayan toptur..
  daha da baska bisi demeye gerek yok..

  YanıtlaSil
 4. Ben bir grup adam ve kadın peydahladım. Aralıksız click yapıyor AdSense hadisesine...

  Yalnız kazanılan yeşiller sadece zirve konusunda değil , konser ve bilumum organizasyonunda kullanılsın derim ben öyle...

  YanıtlaSil
 5. ben tiklamiyorum. freko icecek diye adsense e mi tikliycam. kendim ismarlarim daha iyi. yok hatta onu da yapmam, ben icerim o bakar.

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.