08 Şubat 2006

HaberlerAdriana: "ben de tahinpekmez.org üyesi olmak istiyorum!"

Brezilya'nın ve dünyanın en top modelleri arasında bulunan Adriana Lima, muhabirimiz butragueño valdarez ile yaptığı röportajda, ülkemizi ve insanlarımızı çok sevdiğini, sıkça istanbul'a geldiğini anlattı. Röportajda bir ara gözyaşlarını tutamayan Lima, en büyük rakibi Kristel Kama'nın tahinpekmez üyesi olduğunu bildiğini, ama adminin taraf tutarak kendi üyeliğine hala onay vermediğini söyledi ve ağlamaya devam etti. Muhabirimiz, "abi bu kadına ağlamak da accayip yakışıyomuş, ben bunu gördüm" diyerek sözlerini bitirdi..Orlando keşiş oldu!

Sabah Legolas akşam Paris derken şirazesi iyiden iyiye şaşan Orlando Bloom, daha fazla dayanamayarak kendini manastıra kapattı.

Yunanistan'ın tırt adalarından birinde küçük bir yere kapanan Orlando'nun izini bulan muhabirimiz, saçı sakalı karışmış elde tespih ayakta takınyalı halde yakaladığı ünlü yıldıza

"baba ne iş?" dedi..

"ince.." diye cevap veren orlando, parendeler atarak gözden kayboldu..

6 yorum:

 1. lima cığıma söyleyin fazla dert etmesin ben üye oldum da ne oldu sabahtan beri kafayı yiyorum anlıycağım diye...offf valla offf ne iyi ettim de geldim:P

  YanıtlaSil
 2. iş bu haber, uploading sıkıntıları çektiğimiz için kütür x 2 arkadaşımıza tarafımızca tevdi edilmiştir, bir abuse durumu bulunmamaktadır..

  açıklamayı borç biliris:)

  YanıtlaSil
 3. walla mail ile order geldi , publish ettim....

  YanıtlaSil
 4. ne iyi etmişsin de publish etmişsin elina sağlık...

  YanıtlaSil
 5. orlando'yu manastirdan cikarmaya gittim, gelicem.

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.