28 Şubat 2006

10.000..

evet sevgili tahinpekmez.org üyeleri.. gogıldan an itibariyle aldığımız rapora göre, güzide komünitimiz onbin hit psikolojik barajını aşmış durumda.. siteyi istatistiki kayıt altına aldığımız 24 ocak gününden şu ana kadar günde ortalama 300 hakiki ip numerosundan giriş yapılmış.. bu da, bencileyin üçkağıtçı vatandaşların şirketten bir ip evden bir ip olmak üzere iki defa giriş yaptığını varsayarsak 150 hakiki ziyaretçi anlamına geliyor.. ayrıyetten bu güzel insanlar her allahın günü ortalama yedi kere (totali 246 kliktir) gogıl adsens reklamlarını tıklamak suretiyle eşşek yüküyle -eheh- para kazanmamızı sağlamışlar..

akşama sabaha güzide koder arkadaşlarımızın hostingdi, tasarımdı, şuydu buydu bütün işleri tamamlayacağı müjdesini de ekleyerekten, külüstür sitemizin pek yakında son sistem şekilli aynalı gıcır gıcır hizmetimize gireceğini duyurur, nice onbinlere yüzbinlere milyonlara derim..

herşeyin çok güzel olacağına inancım sonsuzdur..

saygılarımla,

frackman revolutions..

3 yorum:

 1. hayırlı uğurlu olsun vatana ve de millete. nice milyonlara diyorum. saygılar sunup google ad sense'se günlük 15 hitimin sonuncusunuda bırakıp yatağa yöneliyorum.

  YanıtlaSil
 2. olm soylesenize lan ben o ad sense'lere hic dokunmuyorum ozenle.. ne bileyim yani sizin gibi internet cagi insanimiyim ben.. benim zamanimda abakus vardi sonradan da facit'ler cikti. allah allah

  YanıtlaSil
 3. Nice 10.000 lere diyoruz ve yapanın düşünenin eline sağlık diyoruz...

  Tıklama ekibimle herzaman bir tık mesafesindeyiz...

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.