27 Haziran 2006

Eski Sevgili...

Bir ilişkinin sonucunda ayrılmışsınız ve aranızda olan bitenler zamanla beraber unutulmaya yüz tutmuş. Ama siz hala içinizde ona karşı birşeyler hissediyorsunuz. Çünkü belki ilk aşkınız belki uzun süren bir ilişkinin sevilen tarafıydı. Ancak içinizdeki kızgınlığı ona karşı hissetiklerinize rağmen dışarı vuramamanında ezikliği içindesiniz. Sevgiliniz sizden uzakta ve oda sizi unutabilmek yada kendine biraz daha vakit ayırmak için daha da uzaklara gitmiş...

Tam o esnada artık bu düşüncelerden sıkılıp kendinize çeki düzen vermeye , artık yeni başlangıçlar yapmak için yeni birşeyler bulmaya iten güçle ve bir "Mtv Çocuğu" olarak trendleri görmek için Digiturk 93 nolu kanal yada her nereye kayıt yaptırdıysanız orayı açıyorsunuz.her zamanki gibi Mtv de size hitap eden müziği ilk seferde göremiyorsunuz. ancak bir anda ekranın sol üst köşesinde up next yazan kısımda dismissed isimli programın başlıyacağını gösteren icon beliriyor. "- aman diyosun!! zaten izlenecek bir şey yok öyleyse bakalım millet kimlerle takılıyor??" tabii o anda gerekli saati doldurmak için önce Mtv Mash reklamını ardından halen öğrenemediğiniz ancak sayıları ve kızları aklınızdan çıkaramadığınız ibranice reklamlarıda izleyip reklam kuşağını bitiriyorsunuz. Tabii Mtv nin derdi bitmez önce World Spot ardından Artist Spot da izleyerek artık "öhh" demeden dismissed başlıyor. Ama başlangıcında ufak parçalar gösterip sizi hazırlayan program jeneriğinde tanıdık bir yüzü görür gibi oluyorsunuz.- önemsemek mi?? oda ne?? hep aklınızdaki hayal oyunlarından biridir diyerek izlemeye devam... Ancak kazın ayağı hiçte öyle değildir. Başlangıçta tanıdık gelen yüzü bir anda iki erkeğin kazanmaya çalıştığı kişi yada iki kadının belkide hayatlarında ilk defa gördüğü kişi için mücadelesinde sevgilinizi görüyorsunuz.

"-ohaa lan" diyorsunuz yüz benzerliği olurda isim benzerliği nasıl??? Ama anlıyorsunuz ki sevgiliniz sizi çoktan global dünyada bulduğu herhangi bir kişiyle takılarak aklından çıkarabiliyor. Yıkım mı? Üzüntü mü?

4 yorum:

 1. ne yıkımı ne üzüntüsü kütür kardesim. bırak öyle eski sevgiliyi senin nickinde de dedigi... gibi neyse ben konuşmayayım.

  YanıtlaSil
 2. güzel uçuş, bravo:)

  ısrar edene "yok daha neler lebron ceyms" diyesi gelir deli gönlün..

  YanıtlaSil
 3. buna katılan buna da katıldı;
  bkz. gb auditions

  YanıtlaSil
 4. Saygı ve sevgi çerçevesinde teşekkürlerimi sunarak başlıyorum. Hala sevgili kavramının en güzel yerlerinde gezindiğimden , hatta bunun güzelliklerini şimdilik azar azar da olsa tattığımdan , aklımıza gelen ve birde evdeki 1433 kanalda izlenek hiç bişey bulunamamasından dolayı yazma ihtiyacı hissettim...

  Saolun ve varolun...

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.