03 Haziran 2006

Bluesman ile Freko canlı yayında - vay babam vay versiyon!

bluesman adlı yiğit insan ile frekman rivoluşıns tırt insanı gene bir canlı yayında hayranlarıyla buluşuyorlar!
9 haziran 2006 cuma saat 23:00, konumuz gene Amerikan Güreşi (TNA), kanalımız Dijitürk 71. kanaldan seyredilen Eurosport..

daha önce rastlamayanlar için zaruri açıklama: hayır, tabi ki kıspetleri giyip biz güreşmiycez -ki olsa izlenme rekorları kırmazsa ne olayım-, güreşenlere yorum yapıcaz.. dijitürkünüzün dijikumandasındaki language şeysine basarak türkçeyi seçeceksiniz, vee karşınızdayız, tabi ki ses olarak.. gün gelir görüntüsü de olur diyor ve bu gırgır olayı tahinpekmez.org camiasına gururla duyuruyoruz efem..
puluzman & freko, kanalların efendileri..resimde, sahillerin vazgeçilmez aktivitesi deve güreşinin ringlerde ne tehlikeli boyutlara gelebildiği görülmekte, don't try this at home:)

5 yorum:

 1. ciddi anlatın düzgün anlatın. geyik yapmayın yayıncılığı ayaklar altına almayın. alırsanız da bitirici vuruşu yapın osurtun.

  YanıtlaSil
 2. bi de capture yapabilecek güzel bi insan olsa da, benim gibi dijitürk'ü olmayan garibanlar da internetten indirip izleyebilse, takdire şayan bir hareket olur nazarımda derim.

  YanıtlaSil
 3. insanı dijitürk'e abone yaptırır bunlar.

  YanıtlaSil
 4. sen nassı bi deccalsin? gozume takildin simdi...

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.