03 Haziran 2006

Deftones - 24 Haziran 2006, Seven Towers Dungeons!

Bronx Productions & Mute Promotions'tan bir güzel organizasyon daha..
24 Haziran 2006 Cumartesi günü, Deftones ful kadro Yedikule Zindanlarında! 22:30'da sahne alacak grup öncesi daha birsürü müzisyeni dinleme fırsatı da işin bonusu..
Kapı açılış: 14:00
Loverdrive: 16:00
Gabriel: 17:00
Dorian: 18:00
Çilekeş: 19:00
Katatonia: 20:30
Biletix işi fiyatlar 45 YTL, sahne önü 88 YTL, du bakalım belki bir güzellik de yapabiliriz üç beş, belli mi olur bizi izlemeye devam edin diyorum:)
"ben işimi şansa bırakmam aga, ayrıca sizden gelecek hayır allahtan gelsin" diyenler için aha da link:
ayrıca, bu organizatör şirketlerin şahsıma bir garezi olduğunu düşünüyorum. Testament'i David Gilmour'a gittikten hemen sonra getirmişlerdi, şimdi de Roger Waters sonrası Deftones.. Lakin wishfull thinking yapayım, 11 Mart 2006 sonrası araya bir Testament sıkışmasaydı, kendime gelmem daha da uzun sürebilirdi, şimdi de aynı kıyağı Deftones ile yapabiliyor da olabilirler, değil mi:)
ciks ve artistik bir başlık oldu kabul, ama yakıştı.. keşke Manowar için de aynı ibişlik düşünüleydi, ingilizcesi pek karizma oluyor:)

2 yorum:

  1. Katatonia var lan alt-grup anaaa. Gözlerime inanamadım. Üni yıllarımın karamsar grubu, hastasıydım vakti zamanında, gidilmezmi buna bee...

    YanıtlaSil
  2. var mıdır şu alemde senden gelecek hayır allah tan gelsin diyen. varsa ne işi var burda :)
    (ahanda bak yazıyorum işte. koment felan her neyse artık. 3. hakkımı da halen kullanmadığımı da belirtirim tekrardan. morrissey de yalan oldu zaten. saygılarımlan hocam..)

    YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.