01 Nisan 2006

TÜRKİYE OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ : AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE YARDIM KAMPANYASI

bugün tesadüfen gördüm bu kampanyayı... 3430 a BOŞ BİR MESAJ atarak 5 YTL katkıda bulunabiliyormuşuz... okudum paylaşayım dedim... gerekli bilgi ve referansları aşağıda vereceğim linkte okuyabilirsiniz...

http://www.akulusandalye.org/

2 yorum:

 1. hey... neredesiniz be ? nerde geyik var, ibneler var, boş laf var, birbirine geçirme var, dedikodu var oradasınız...nooldu bi yardım kampanyası var dedik...neredesiniz ? entellektüel entellektüel mevzular var , tarış tartışabildiğin kadar... akılvermek beleştir o yüzden herkes birbirine geçirip akıl verip duruyo... işe yarayan bişey yapmaya gelince nie sustu herkes? ibnelerin hakları bilmemne olunca dökülüyo millet ? yardım kampanyası mı zor geldi ? her konuda bişey dien var... zaten olması gerek ... ama şimdi madonna nın kukusu nun haberri olsa herkes yazar mıydı (hekes sanki yazıyomuş gibi : sağ tarafta gördüğümün 10 tanesi dışında kimse yazmıyo ya ne işi var diye düşünmedim değil...)
  bilmem..yazan olurdu herhal..
  hey..
  neredesiniz?
  kmpanyaya katıldığınızı belirtir, 5 ytl yolladığınız belirtir bir laf değil önemli olan...
  (ki keşke öyle olsa...biz de bilirdik bi parantez daha (kendi içimizde en azından) ...neyse mevzu büyük...söyleyecek çok şey var...ama...bi el atan olsa da bi işe yarasak...olmaz mı ? kötü şey mi dediğim...buradki herkes iyi şeyler yapar bilirim...bilmesem de düşünürüm öyle olduğunu...o halde ne yapmalı ?
  yazmalı, yapmalı...bi işe yaramalı...ibnelerin hakları yta da insanların ibnelere duyarlılığını anlatırken biraz da insan olarak insan die bakmalı herkese...

  son olarak...sözlerimin başına yine bence diyerek başlıyorum : bi el atın arkadaşlar...

  YanıtlaSil
 2. hmmm diyeyim öncelikle.. yardım dediğini yaparsın, susarsın, köşeye çekilirsin, sana kalır.. "ayyy çok şeker kampanya, ben de demin esemes atıverdimmm" deyip yanına gülücükler koymanın yeri burası değildir, ve senin de dediğin gibi, o sağ listedeki adam / madam ve matmazellerin ekseriyeti iyi şeyler yapar.. tabiki madonnanın kukusu ibne kovboylar gibi konular daha matrak ya da ilginçtir de insanların yazacak şeyi olur, ama bu zaten yardım kampanyası, gören görür ilgilenen ilgilenir.. posttaki konu "akülü sandalyenin işe yarama alanları" ya da "omurilik felci nedir" gibi birşey olsa altına comment beklenir, ama buna comment nasıl yapılacak onu bilemedim..

  ha, bi de haftasonu, ben bile daha anca geldim, millet kimbilir nerelerde neler yapıyor:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.