14 Nisan 2006

sabah uykusu..


yok böyle bi olay sayın tahinpekmezciler.. şu dünya üzerinde en gıpta ettiğim insanlar, sabah böyle zildi alarmdı bişi çalar çalmaz şak diye uyanıp kalkan insanlardır..

gece nekadar erken yatmış olursam olayım, artık yaş ilerledi diyemidir nedir, sabahları imkansıbıl geliyor kalkmak.. bi beş dakka daha muhabbeti her sabah saatle ölçülüyor, kıtı kıtına işe yetişiyorum ekseriyetle.. yatakla, yastıkla, yanında yatanla da ilgisi olan bi durum değil, çok çeşitli ortamlarda değişik denek gruplarıyla test ettim, ı-ıh..

öyle bi iş olsa ki, yatsak misal, böyle saat 11de kalksak insan gibi, duştu kahvaltıydı 12:30 evden çıkıp 13:00te işbaşı yapsak, saat 17:00 dedinmi de paydos edip, şöyle bi akşam üstü çayı içip sinemaydı, tiyatroydu dalgamıza baksak, insanca yaşasak..

of ulan be, of be..

8 yorum:

 1. walla güzelim allah herkese benim ki gibi patron versin oncelikle...
  işe giriş saati yok, çıkış saati yok, iş var mı e yapalım abi, yokmu geyik abi, sıkıldın mı? çık dolaş abi...
  darısı herkesin başına

  YanıtlaSil
 2. o diil patron bi de taş üstüne üstlük.. adaletin bu mu dünya diyorum..

  YanıtlaSil
 3. varsa öyle bir iş 100 yaşına kadar çalışmaya razıyım. gerçi benim yabanci diyarlardaki işim hiçte fena değildi öğlen 4'te işbaşı akşam 11'de paydos aylık kemiksiz 2500$ idare ediyorduk işte Allah'a şükür. he birde haftada 1 day off vardı. ahh ulan ahh.

  YanıtlaSil
 4. ya hatalısınızzzz... insan gibi yaşamakla çalışmayı nasıl aynı cümlede kullanıyorsunuz.. o ikisi birarada olmazzz. büyük düşünün, ya da hayal kuruyonuz bari tam kurun, diyin misal porschem olsun ama suyla çalışsın, yiyim yiyim kilo almiim, dana gibi kaave içiim selülitim olmasın.. uyumayım 24 saat yaşayım ama uykuya ihtiyacım olmasın.. banka hesabımda her daim 1.000.000usd olsun, ben çektikçe tamamlansın hesap.. yıllar geçsin ama ben hala 24 görüneyim, hiç yaşlanmiim.. deyvid cilmor kankam olsun.. bred anjelinadan ayrilsin, kölem olsun, ben ona köpek çekiim.. otum arpam eksik olmasin... hayal dediin bööle bişilerdir, çalışma kesinlikle içermez hayal. allaaam çok iyi yapıyom ben bu hayal kurma işini, ahhh bi de paraya dönüştürebilsem şunu :)))

  YanıtlaSil
 5. sabah 9'da şinin başında olmayan başarılı olamaz.

  hehehehe..

  YanıtlaSil
 6. başarı istemioz birader, insanlık istioz:)

  YanıtlaSil
 7. isterdim tabii porshem olsun
  ama bak allah buyuk
  patron ısmarladı geliyo
  calistirmak icinde suya bile para vermiycez :-)))

  YanıtlaSil
 8. bir sana bir de sabah uykusuna hastayim frekom :)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.