26 Nisan 2006

11 mayıs 2006 perşembe, yavuz çetin' in anısına..


evet. 11 mayıs akşamı yine bronx' a bekliyoruz siz sevgili tahin pekmezcileri. biliyoruz ki müzikten anlayan kitle sizsiniz ve yavuz çetin gibi bi müzisyenin anısına yapılan konsere destek verirsiniz. madem ki bi yandan da böyle bi nevi aktivite günlüğü yapıyoruz, bi tane de ben ekliyim istedim.10 mayısta bronx taki david gilmour albüm tanıtımı gecesine gidip, ertesi günkü işini bahane etmeyen herkes davetli.
..
konser, afişte görülen isimlerin dışında oğlu yavuzcan çetin in klasik gitar dinletisiyle başlıyacak. belki olur da bi ihtimal, belirlenenler dışında sürpriz isimler de katılabilirler. söylemesi benden..

3 yorum:

 1. aylin aslım ve bulutsuzluk şeysi ne vakit çıkıyo, bi bilsek de onları pas geçerek mekana gelsek.. bu ikisi soğuk füzyonu bulup da lanse edecek olsalar dahi soru işaretlerim devam edecektir, o radde ıyyyy..

  ammaa moğollar demiş be! hayatımda hiç iki gece üstüste bronx'a gitmişliğim yok, bir ilki yaşıycaz, du bakalım:)

  YanıtlaSil
 2. yahu bu gecede neden goksel yok? ben asil onun orada olmasini beklerdim.

  YanıtlaSil
 3. Ahh yavuz cetin ahh. herkesin elindeki kendine gibi bir cumleyi bile sarki sozu yaptin (gelen cümle biraz yusuf hayaloglu tarzinda olacak kendisine burdan selam ederim) da nesini begenmedin bu dünyanin da öte tarafa gittin...

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.