08 Nisan 2006

Göt Yalamak


Is yasantisinin dogasidir bu eylem.Kimileri yalar, kimileri yalamaz protesto eder.Kimi kariyer heyecani, kimi ibneligine yalar..
yalar da yalar..
Is hayatinda kariyer yapmak icin yalamak gerekir bazen..bazilari yalanmaktan,bazilari yalamaktan hoslanir..dondurma tadinda bir durum iste size..
Ya siz ?

6 yorum:

 1. "Dili en kahverengi olanlar en çabuk yükselenlerdir"

  Benimkisi yeşil...

  YanıtlaSil
 2. brown-nosing diye bir laf var ingilizce'de, bilin bakalim burunlar neden kahverengi? ahha. yalniz bunlar yalamiyo opuyo, kiss-ass.

  Ben kic opmeyi beceremedigim gibi kicimi opmeye kalkan hakkinda da direk ters fikirlere kapiliyorum. O yuzden bi bok olamadim iste. Opun opturun, dogasinda kic opmek olmayanlara da simdiden gecmis olsun.

  YanıtlaSil
 3. yalamam yalattırmam, yalayıcıların da yanına yaklaşmam.
  budur.

  ha, "ay hayatta yalamam" diyenlerin %70'i yalan söylemektedir, bunu da biliniz.

  YanıtlaSil
 4. Hoslanmayiz tabii, ne yalamaktan ne de yalanmaktan. Fakat bu göt yalama olayi öyle enteresandir ki; teoride hepimiz yadirgar, pratikte ise cogumuz uygulamaya geceriz -yalariz.

  YanıtlaSil
 5. frak bey bi dil atin da su blog hareket görsün.ittiriyorum ittiriyorum kipirdamiyo populasyon cok yazi yok.yorum yok..nasi ki nasi

  YanıtlaSil
 6. tembellik had safha eliksir bey.. ama millet de haklı, post için başka yerden, komment için başka yerden, kolaylaştırmak lazım bu işleri de işte ben de iğrenç bi tembelim anasını satayım..

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.