27 Mart 2006

Nazmiye Demirel TahinPekmez'e gelsin!

tabi ki yılların alışkanlığı, ekşi sözlük okumadan olmuyor.. ve fakat eskisi gibi içinde olmadığımdan, otu boku değil, sadece sevdiklerimin ya da sevmediklerimin neler yazdığına bakmak oluyor benimkisi.. gene bir "beşinci göz neler yazmış" sekansımda rastladığım haber canımı sıkıverdi.. şurda iki haftadır yaşadığım yoğunluk nedeniyle atladığım habere göre, sevgili nazmiye demirel babamız ağır moderasyondan yaka silkmiş, haklı bir şekilde shut down edivermiş..

kendisinin aşırıcı derece hastalarından bir kimse olduğum halde, bir de baktım ki, ne msn adresi, ne maili, ne cep telefonu, hiçbirşeyine sahip değilmişim, entrylerinden başka; utanıverdim kendimden, bukadar sevdiğim bir adamın günlük hayatının parçalarından biri olamadığıma üzüldüm..

amma, yine de kendisi benim için birinci derecede yazardır, ve bu yazarlığını bir şekilde devam ettirmeli, kitlelerle paylaşmalıdır..

buradan ötesi, bir gazete ilanı tandansında:

babacım, eğer buraları okuyorsan, frackman@gmail.com adresine bir mail at, at ki sana invite yollayabileyim, gel buralara, boşverelim moderasyonu, gene yazdıklarınla coşalım.. agatho hasta, tarator ince hastalığa tutuldu..

kendisini görenlerin, bilenlerin, insaniyet namına bu hezeyanımı iletmeleri rica olunur..

6 yorum:

 1. bende istiyorum
  bizim mahalleli de istiyor
  teyzemgiller de istiyor

  ole gelsin sagda dursun solda dursun nicki oh diyelim:)

  saygilarimla

  YanıtlaSil
 2. hatta gelsin güzelce göstersin kendini eksik tutmasın bizden kendini yeri geldimi höyt desin , yeri geldimi öğretsin...

  Gelmesi için bence bir yol ulaşalım kendisine...

  Saygılarımı iki kere gösteriyorum...

  YanıtlaSil
 3. cok tas bi hatun kendisi, gelsin tabi. ben bi zirvede tanistim, sahane bi olay yani.

  YanıtlaSil
 4. şayet bu bir kampanya ise canı gönülden desteklediğim bir kampanyadır. gelsin efenim, moderasyonsuz, dertsiz tasasız cayman adaları kıvamındaki yerimize gelsin. alsın eline pina coloda'sını o da olmazsa strawberry dacquiry'sini uzansın hamağına, sonsuz maviyi izlesin. Onunda bedenine ifil ifil bir rüzgar gelsin. Can bulsun kan bulsun.

  YanıtlaSil
 5. varımı yoğumu koyaraktan destekliyorum ben de...
  gelsin tabi 4 metreyi seven gelsin hatta..
  nazmiye hanım demirel babadan mahrum kalmayalım.

  YanıtlaSil
 6. her ihtimale karsilik, hani olur olur bi ugrar bakar deyu, az evel sozlukten mesic yolladim. bilginize.

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.