06 Mart 2006

David Gilmour..

1946 yılının bugününde dünyaya gelmiş ulu.. Bizim gibi ete kemiğe bürünmüş de bizlere görünmüş, 40 küsür yıldır müziği ile anlatmış yüce..

öyle bir yazarım ki bu adamla ilgili, blog refreş etmez, onun için söz komentin diyor şafağın 4 dediğini de ekliyorum sözlerime..

i'll see you on the dark side of the moon baba, az kaldı..

7 yorum:

 1. keske tahinpekmez.org'un acilisini bugune denk getirebilseymissin, cicim.

  YanıtlaSil
 2. valla ya, çok istedim, lakin mukadderat işte..

  bu arada, bilgi vermiş olayım pablik olaraktan, hosting işimiz tamam, arayüzlere kaldı işimiz.. onlar da tamam olunca, iki gün kadar erişilmez olcak site, sonra şahane olcak..

  şimdilik diyeceğim budur..

  YanıtlaSil
 3. Bence bu konuda , bir minik zirve olmalı...

  Kutlama olmalı...

  YanıtlaSil
 4. En az bi bu kadar daha yaşamasını,bi gün kendisini kanlı canlı yakın plan görmeyi-dinlemeyi,hatta dokunmayı,hatta hizmetine girmeyi diliyorum....AMİNNNNNNNNNN........!

  YanıtlaSil
 5. heppiiii böörttt deyyyyyy deyyyy viddddd

  YanıtlaSil
 6. şafak 4 demişsin freko ama ben senden pek umitli değilim açıkçası :) aman kalmayasınız buralarda üzülürüm sonra izleyemem o konseri ben. : )

  YanıtlaSil
 7. ağzından yel alsın laykinmiciim.. biletimiz vizemiz herbişeylerimiz hazır, bi gilmourumuz eksik..

  o diil de yeni albüm beni çok feci tribe soktu, dört defa üstüste dinledim fena oldum, nası frekanslar kullanmışsa adam böyle çok şeyi hortlatıverdi, ne diyeceğimi bilemiyorum..

  tabi şimdi bişi yazmak abesle iştigaldir sadece, daha bi 200-300 kere dinleyelim ki anca oturur yerine, bi de sindirmesi var bu işin ki oy oy oy diyorum..

  hayırlısı be, ne diyim, herşeyin hayırlısı şu hayatta, başka bişey değil..

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.