31 Mart 2006

20 Haziran 2006 Roger Waters İstanbul Konseri..


aha da yukarıdaki görüntüyü görmeye tam ve de net olarak 80 gün kaldı.. 81. günün akşamı, İstanbul Ata'sını ebedi istirahatgahına yolcu ettiğinden beri en büyük misafirini ağırlayacak.. Böylesi gelmedi, görülmedi..

Bu güzide ana tanık olmanın sahne önü bedeli 500 kişi için 300 YTL, geri kalanlar için 75 YTL olacakmış, şimdilik öğrenebildiğimiz kadarıyla.. Şimdiden beyan edeyim, ne fazla biletim var, ne torpilim, ben topraktan bir canım, sizin gibiyim.. Hepimiz paşa paşa vericez parasını, giricez, seyredicez, dinliycez; ve fakat oradan çıkabilicez mi işte orası daha 80 gün bir muamma olmaya devam edecek..

Vaaaaay bee diyorum, hatta pek sevgili Likeinme için bir "vaaaay bee" daha ekliyorum -yıldız bakınızımız olsa buraya eheh yazardım-..

az kaldı az.. pazartesi günü tüm Pro Rogerist Floydianlar biletix başına, öncelik sizin:)

8 yorum:

 1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. kodırlar diyorum freko, uyudular mı? yıldız bakınızımız olsaydı molsaydı, ben mi yapcam, eh? sinirliyim bugün. sabah komşuyla kavga ettim, allahın zillisi, çizicem arabasını, yumurtalıycam. ay neyse

  YanıtlaSil
 3. SADECE 80 GÜN...

  Devr-i Alem ....

  YanıtlaSil
 4. kasmayın arkadaşlar..biletler satışa çıkmadan bitmiş..geçmiş olsun diyorum...:))))))

  YanıtlaSil
 5. he, hepsini ben aldım, karaborsa yapıcam, alla alla:)

  YanıtlaSil
 6. bilet edinenler barnak`:isaret parmaaa diyoz, huu..` kaldirsin bi bakem?

  freko, okan'dan da karsi selam var abicim. uzerimde kalmasin :)

  YanıtlaSil
 7. bana bugün şahane bi evlat kıyak geçmiş..biletimi almış..darısı biletsizlerin başına der bu şahane evladı her türlü şer ve beladan koruması üzere yüce tanrıma dua ederim.....

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.