25 Ocak 2006

Yeni Renk..

"Lan" dedim, "senin için çürüdü diye milletin içini niye çürütüyosun" kendime, beyaza boyadım blogu.. Hayrını görelim cümleten..

17 yorum:

  1. tesekkur ettim ben evet hala canim sikiliyor ama dantel ve puantiler eksik gozumden kacmadi degil :)

    YanıtlaSil
  2. meraklanmayınız, herbişi olcek, yavaş yavaş, zamanla:)

    YanıtlaSil
  3. güzel olmuş abi beyaz temizliktir saflıktır. genç kızlarımızın gelinliğinin rengidir beyaz, ya da mezara giren ölünün sol elbisesi. bu beyaz ın bir de toz olanı var ama o pek makbul değildir. Yinede herşeye rağmen tüm bayanlara selam olsun. Önemli olan budur.

    YanıtlaSil
  4. yaw her yer kar, her yer beyaz zaten, gözlerim kamaştı anacım, ne güzel rahat ediyoduk karanlıkta.. olmadı, ben sevmedim...

    blog bana güneş gözlüğü bul ulan allahsız

    YanıtlaSil
  5. BLACKENED

    fire
    to begin whipping dance of the dead
    blackened is the end
    to begin whipping dance of the dead
    color our world blackened
    blackened

    YanıtlaSil
  6. çok yakında canınızın istediği renk yapacaksınız.. madem teknoloji var, dibine kadar kullanalım anasını satayım..

    YanıtlaSil
  7. i see a white blog
    and i want it painted black
    no colors anymore
    i want them to turn black

    YanıtlaSil
  8. blog mu-labirent mi belli deil, anca sirrina vakif oluyoruz efenim, cevreye verdigimiz gecici rahatsizliktan dolayi ozurlerimizi sunariz.. :)

    daha yeni ulasabildim burdaki cvplara ve de gordum ki `girlfromipanema` coktaaaaaan demis benim de dediklerimi disarsi kar beyaz, bura beyaz, yaniyo gozumuz diye... iyidi kranlik sankim.. (entry kopyamaladim valla billa:P)

    YanıtlaSil
  9. "dolphingirl"cüüm bu freko kişisi daha hayatında çamaşır makinesine yaklaşmamış, eline deterjan tozu değmemiş bi insan, ondan diretiyo böyle beyaz da beyaz, ya da birilerini kıramıyo da bizi mi kırıyo, ben bilemiyorum artık.. oysa düşünemiyo ki, birazdan yeşil blog çimenlerine pek sevgili beyaz'la daha da bi sevgili mehmet ali dalıcak, beyazlarınız yeterince beyaz mı diye beyninin etini yiycekler... siyah kesinlikle daha iyi, kir göstermez. şu dört yıllık ömür de değer mi çamaşır suyuyla ayşe teyzeyle uğraşmaya...

    YanıtlaSil
  10. yaw bu commenti edit etme butonu yokmuş, sildim tekrar yazdım, anında ifşaa ediyo bu blog denen meret, dikkatli olun derim ben

    YanıtlaSil
  11. bu custi "abi pembe olsa keşke" dedi, bilmiyorum, bilemiyorum:)

    YanıtlaSil
  12. aman aman ... cart beyazdan iyidir yaw...

    YanıtlaSil
  13. Cıks olmamış, eski kararık halini pek beğenmişidim....Sankim eşşemis sünnet oluyo..Bi pembelik,bi ferahlık...Hayat tosssss pembe gibi
    n..(pembenin e'leri ince )Valla bana uymaz böle açık saçık renkler ..Yine de ev sahıbısı bilir..

    YanıtlaSil
  14. Hem bi dakka ya...! İçin ne bok yemeye çürümüşmüş..O siyah asaletten geliyo bi kerem..İyiler siyah giyer hesabıııı..!Bu-hesabı-nı da seni illet etmek için yazdım bilesin bidenem..:)))

    YanıtlaSil
  15. erkek adam pembe yapar mi fracman bey
    yahu ben nickler icin dedimdi
    kizlarin pembe olsun erkeklerin mavi

    YanıtlaSil
  16. ühühü şu rengi değiştirebilmek için bi saat html'ce öörendim, bööle hexadecimal renk kodu nası oluo öörendim, hala yaranamıom (:

    YanıtlaSil
  17. tamam annem tamam aaalllaaaamaaaaa....!kıyamam ben sana...aman da pembeler pek güsel olmuşşşş....sen ne yaptın da kötü oldu bugüne dek...!yisin onu tezeesi..

    YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.