26 Ocak 2006

Madem öyle işte böyle...

İşte süper adı ile bizi kendinden geçirmiş yeni portalımız...

Olması gerektiği gibi olunca tahinpekmez gibi tadından yenmeyen çok güzel bişey oalcaktır. ekmeğimizi bandıra bandıra lezzete doyacağızdır.

Madem ki bu karlı kış havasında yeni olaylara gebe bir sitemiz olacak öyleyse mühandisler ,inşaatçılar hatta ustalar duvarlarını örmeden isteklerimizi sıralayalım.

1. Üyelik sistemi devam etsin , ama bizim gibi ilk gelen koloniye bir kıyak geçilsin , öyle sonradan gelenlere hava atalım omzumuzda parlak yıldız falan olsun , zirvede ilk içkimiz bedava olsun , kaldırılacak ilk hatun bizimle kalksın.

2.Mesaj fasilitesi artık olsun.

3.Notify diyorum , takip edenler aşağıdaki post edilmiş blog şeylerinde commentslerde bulabilir , kısaca gene bilgi vermek gerekirse , tahinpekmez `de bir dalgalanma yada değşiklik olduğunda bize haber verecek bizde duruma göre kah NEO modunda kah TRINITY modunda girişeceğiz...

4.Etkinlik çizelgesi kılıklı bişey çok iyi olur , "haftasonları ne var" , "nereye gidiyor millet" ,
"en yakın zirveye +1 imle akıyorum hacı modu" gibi özellikleri ile gözlerde yaşarmaya bile sebeb olur.

5. Site sahibi ve görevli kıldığı kast sisteminin en üstündekiler böyle belli fasilitelere fazladan erişsin , etkinlik düzenlesin , birilerinin doğum gününü kutlasın falan. (bunu bende beğenmedim maksat madde olsun)

6. Bir manifesto yayınlansın

6. Aklıma geldikçe editlyecem bu listeyi.
7 yorum:

 1. tutmayın beni ben de istek listemi sunucam
  şimcik bi ekabirler komitesi olsun mesela biz ilkler. desin ki ağır abi; komite şudur. yeni gelecek çıtırları sınava çekelim. frego, pink floyd soruları sorsun desin ki say baştan evladım tüm albümleri.
  herkes iyi olduğu konuda sıkıştırsın bebeleri. tabi cevapların doğruluğu kadar yenilerin çenemize ve klavyemize dayanma kapasitesi de önemli olmalı.
  ha bi de dışarı kız vermeyelim dışardan kız almayalım diycem nasılolsa uçuran eden yok beni..oh be rahatladım :))

  YanıtlaSil
 2. valla ben derim ki bizler seçici kurul olalım gene herşey elonun dediği gibi olsun bide fotograflı birer cv hazırlasınlar böyle güzelliğinden tadından yenmesin buralar...forum tadında oldu ama olsun ahahahaha freko beni uçurmaz herhalde :)))

  YanıtlaSil
 3. evet evet istekler harika bu request listesinin üstünden zaten frackman ağbi bir tur daha geçecektir.

  Ancak birde bilirkişi heyeti oluşturmalı adaylar kadrosunu adam gibi incelemeliyiz.

  Fotoğraf sakat diyorum ,photoshopun ustası gözlerinin hastası repliğini destur edinerek aramıza karışacak adamlar olabilir.

  yarın öbürgün ben aslında merve değilim adım zikrullah demesin adam msnden...

  YanıtlaSil
 4. bakiyorum da beyler co$mus gidiyo citirlar, adaylar, cv, mv, resimli ulku ansiklopedisi tadinda falan, ooh masallah valla..(n'ooluyoz alooo..?)

  hoopp... kizlar uyumayin yaw!!! :P

  YanıtlaSil
 5. ağır abi başımızda olduğu sürece kandırmalar zor olur yafu.
  eğer kaşınıp ben merve değilim zikrullahım derse yaparız onun için bi değişim ameliyatı..kapak olur ona...sittin sene unutamaz bizi

  YanıtlaSil
 6. walla bakın bizim niyetimiz mevcudun istikrarı ve elbetteki şöyle gönlümüzün ve gözümüzün açılmasıdır...

  siz zorlukları kaldırın cv isteyen kuturkutur den ses gelsin nicki gibi...

  YanıtlaSil
 7. ohhh ohhhh aksın artık şu ortam hayırlısıyla. ben en çok en kıdemliler biz olacağız olayını beğendim. eee nemişler yedi yüzük insanlara güce en tamahkar onlardı. bir yüzük de ben isterim...

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.