23 Ocak 2006

Bluesman ile Freko canlı yayında!

an itibariyle aldığımız bir habere göre, 24 ocak 2006 salı akşamı saat 21:00'de eurosport'ta (digiturk kanal 71) bluesman nick ve endamlı kişisiyle birlikte, wrestling - amerikan güreşi sunuyomuşuz..

evinde digiturkü bulunan badilerin yayının sesini türkçeye ayarlamaları, olmayanların en yakın kahvehaneye gidip baskı yapmaları rica olunur..

lan çok acayip olduk bu aralar, du bakalım daha neler yapıcaz, to be continued diyorum:)

4 yorum:

 1. Buradan eurosport yetkililerine seslenmek istiyorum:
  Sevgili yetkililer değerli büyüklerim,
  şüphesiz bu iki güzel insana amerikan güreşi sundurmakla (sündürmek?), onların muhabbetlerinden sadece şanslı bir azınlığın değil toplumun geri kalanının da faydalanmasını sağlamakla çok şahane bir iş yapıyorsunuz, büyük sevaba giriyorsunuz bravo!
  Ancak benim nacizane başka bir önerim var: Fiziksel olarak insan azmanı, çam yarması, izbandut ve benzeri sözcüklerle tanımlanan, hem enine hem boyuna vermiş bu güzide insanlar güreşi sunmak yerine bizatihi kendileri güreş tutsalar daha iyi olmaz mı o reytingler tavan yapmaz mı sayın yetkililer?
  Lütfen bu önerimi iyi düşününüz. Halkımız üstte mayo, sırtta parlak kumaştan pelerinle güreş tutacak bluesman ve frackman'i büyük bir coşkuyla karşalayacak kanalınız paraya para karıya karı demeyecektir sayın avrosport yayın şeysi arkadaşlarım.

  Sevgi ve saygılarımla,

  Days Korkmazcan

  YanıtlaSil
 2. lan bak bu güzel fikir aslında, bana uyar:)

  YanıtlaSil
 3. Gece yarısına kadar oturdum bekledim çıkmadı avrosportta....

  YanıtlaSil
 4. lan olm tarih bile yazdık lan.. hadise bu akşam lakin benim tansiyon gene fırladı, bakalım yapabilicez mi..

  lan ölüp gidicez hala ne işler peşindeyiz:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.