11 Eylül 2006

the wailers - again! (morfiyus ağzıyla)

işte o adamlar tekrar aramızda.. hemi de bir değil iki konser verecekler:

3 kasım 2006 cuma, istanbul yeni melek
4 kasım 2006 cumartesi, ankara saklıkent

içimden bir ses, "olm freko geçen gelişte solistlerinin yanlışını unut, bi daha git, belki felsefeyi daha bi kavramıştır" diyor.. içimi dinleyeceğim, fakat bu sefer çok daha enteresan birşey olabilir mi, misal:

"tahinpekmezciler ankara'da wailers ile coşuyor!"

olurunu olmazını komentlerden irdeleyelim bi şekil, ona göre hareket edelim, daha tren bileti falan alcaz, ve evet, eski günlerdeki gibi tren zirvesi yapıcaz:)

getiren kim diye soran var mı hala bilmiyorum, ama açıklayayım, tabi ki echoes production işi, kim olacaktı ki:)

16 yorum:

 1. yeriniz başımızın üstüdür siz ordan gelin biz burdan karşılayalım. bu fikir için dedeme benden +50 rep. helal olsun. bekliyoruz, kaytarmak yok.

  YanıtlaSil
 2. ya fena fikir degil aslinda. ankarayi felaket ozledim. de du bakali gelecek gunler ne gosterecek. en kotu, istanbuldakine gideriz.

  YanıtlaSil
 3. olapilur. lâkin bu işi toptan halletsek. misal dede bir banka hesap nömerosu versin, desin ki "olm tren bileti+konser bileti şu kadar para, yatırın hesabıma" ..biz de yapalım eft'mizi. nasılsa yabancı yok aramızda, kelek olmaz. sonra paralar toplanır, biletler kesilir, cümbür cemaat takılırız mis gibin.

  YanıtlaSil
 4. para pul bence ikinci derece önemli.. birinci öncelik, hicret edeceklerin o gece hangi müslimanın misafiri olacağı, o olmazsa nerde kalacağıdır.. bakalım ankaralı tahinpekmezci kardeşler ne diyecek, merakla bekliyoruz:)

  YanıtlaSil
 5. efenim bendenizin teee eski internet macerelarımdan kelli ankara civarında bir iki tane kapım mevcuttur.:) bu bakımdan kimselere yük olmam, eski tayfa başının üstünde ağırlar beni..(yani vaktiyle öyle diyorlardı, herhalde şimdi yan çizmezler)

  YanıtlaSil
 6. frekonun da sırtını koyacak yerden yana hiç derdi olmamıştır, olamaz, ve fakat biz burda kendimiz için birşey istiyosak namerdiz.. herşey homles kalacak elemanlar içindir.. ha bulamazsak da yuh olsundur, onu diyorum..

  YanıtlaSil
 7. hımm..ramazan durumu var arkadaşlar, şimdi aklıma geldi..sakata binebilir o bakımdan benim açımdan..iftardı sahurdu..hani diyeceksiniz ki "lan iki tane tutmayıver" cık olmaz, ben öteki tarafta pek de kredisi olan bi insan değilim, ramazanda ne topladık topladık, yoksa kaydı afbuyur:)

  YanıtlaSil
 8. işte tatlısu müslümanlarının açık denize kavuştuğu an bu andır:)

  koçum, 24 eylülde başlayan ramazan nezaman biter sence? yoksa senin de kellik maden kaynaklı mı başka arkadaşlarımız gibi, onu merak ettim şimdi:)

  YanıtlaSil
 9. ahah..ulan "ekim" diye bi ay da var değil mi..hani devrimi falan olmuştu, meşhur..bildim bildim..tamam o zaman (gerçi ben çok günahkar adamım, iki üç ay ramazan tutsam yine de kesmez beni ama neyse)
  tamam lan, geliyorum:) tarifeyi hemen bildirin, sonradan başka bir dini vecibe uydurur yine yan çizerim. hatta tarifeyi bildirip parayı peşin alın derim benden..sonra zor bulursunuz bak:)

  YanıtlaSil
 10. şu an ayarlamaları yapmaktayım bir aksilik çıkmazsa iki kişilik yer mevcut olacak.

  YanıtlaSil
 11. öff döverim sizi.gelin geliyosanız ayak yapmayin iste. hayret bi olay. :P

  YanıtlaSil
 12. gelcez de işte, hani diyorum böyle büyüklerimiz güzel haber verse falan, ehem:)

  YanıtlaSil
 13. büyüklerimiz kim? ben seni tayyipin evinin onune bırakır gelirim cok seviyosun zaten kavusmus olursunuz işte. abdullah gul kabul etmiyormus misafir. cumhurbaskani almaz seni zaten eehehe

  YanıtlaSil
 14. onu bunu bilmem de benim makam aracı hazırmı bakiim ruhsat falan, onu bi deyiver laykinmihanımcıım:)

  YanıtlaSil
 15. ben gezmem o arabayla reddettim. seni normal bi arabaylan gelir alırız ne var karizman mı bozuluyor allallaaa

  YanıtlaSil
 16. evelallah karizmamızı bozacak herhangi bir araç keşfedilmedi henüz, karizma araç değildir, anlatılmaz yaşanır (öhöm:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.