14 Mayıs 2006

Gittik , Gördük , Ohh olduk...

TahinPekmez sayesinde dünyaca ünlü bir grubu daha görme şerefine eriştik , emeği geçen , yardımcı olan hatta kol kanat geren herkese , yabancılık göstermeyip , sanki yıllardır konser takımıymışçasına hareket eden diğer herkese iki kere teşekkürler...

TahinPekmez Eğlenceleri , Konserleri ve her türlü ortamlarının kayıtlı fotoğraçısı bendeniz Kuturkutur yine bol miktarda ortam,insan ve gereksiz yerlerin fotoğrafını çekmiştir. Gerek insanların benim flaşıma olan alışkanlığı , gerekse "Hazır fotoğraf çeken var neden şöyle direkleri öperken fotoğrafım olmasın??" şeklindeki istekleri yerine getiren nacizene fotoğraçınız bunların dağıtım konusunu da üstlenmiştir. Ancak kişisel güvensizlikler ve internet ortamının sunduğu şeytanlıklar yüzünden bu fotoğrafların dağıtımı konusunda bu seferden itibaren toplum görüşlerini dikkate alacağım. Şimdi burada ben ne anlatıyorum ??

Mail üzerinden istekli kişilere fotoğrafları belli bir güvenlik sorgusundan sonra tüm fotoğrafları yollayan ben eğer sizin içinde sorun teşkil etmeyecekse yine bu yöntemle fotoğraf dağıtımını gerçekleştirecektir.

Yok öyle olmasın bu sefer "Benim kız arkadaşım Kuturkutur le çekilmiş yanyana fotoğraflardan kıl kapar , beni eve gelince döver..." diyenlerdenseniz sadece karesinde sizin veya en fazla kimin olduğu belli olmayan bir kol yada burun gözüken fotoğraflar yollanacaktır.

Bu aşamada bu fotoğrafların alımı tam ve net olarak comments bölümünde belirdiğinde ve ortak yol seçildiğinde , tercih edilen şekilde adreslerinize yollanacaktır.

Son aşamada nickimin sonuna @hotmail.com ekleyenler tarafımdan geçirilecek sorgudan sonra bizzati olarak fotoğraf gönderim mertebesine erişeceklerdir.

Days canım benim süper çıkmışsın bu arada...

(Bu yazıda 11 adet fotoğraf kelimesi kullanılmıştır.)

9 yorum:

 1. ben adminim hepsini istiyorum uleyn:)

  YanıtlaSil
 2. efenim buradan başka sayın freko efendiye bizi bu güzide konsere götürdüğü için tekrar teşekkürlerimi sunar, konsere gitmek için bikbikbik eden ama aşk acısından mütevellit somurtarak non-stop ilgi bekleyen, konser çıkışında kaprisleri ilen başımın etini yiyen sevgili kuzenime sitem ederim. o burayı okumuyor o ayrı.

  YanıtlaSil
 3. Yapımda ve yayında emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim :)
  Kütürcüm ayrıca o makinanın senin ellerinde olması gerçekten ürkütücü bazen. İnsan çekiyorum göbeğini içeri çek falan der di mi, cık cık cıkk :)

  Ellerinize sağğğlıkkk.

  YanıtlaSil
 4. Haber verince tüm fotoğraflar askerlik fotoları gibi çıktığından açıkçası habersiz foto çekiyorum bu şekilde fotoğraf korkusu olanlarıda alıştırıyoruz , bugünün tahinpekmezcileri yarının celebrityleri olacaktır...

  Bu arada ürkünç fotolarınız itina ile çekilir...

  YanıtlaSil
 5. herşey pek güzeldi
  foto isterim

  YanıtlaSil
 6. ben tek başımayken mal gibi ama hatunumla olan fotolar süper kuul çıkmışım, ne alaka diyor kütüre 170 beygirimden bir kısmını yolluyorum. tekerin düz bassın kardeş..

  YanıtlaSil
 7. avatarı kedi olanın fotoğrafı düzgün çıkmaz diye bir söz vardır kimmeryalılarda, bunu bi düşünmek lazım:)

  YanıtlaSil
 8. yahu benim niye herbişeyden bitince haberim oluyor. yakarım gemiyi boğazın ortasında tutmayın beni hülayn! :=)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.