23 Mayıs 2006

EKRANLARIN EN AGIR ABISI...
bolum kac bilmiyorum ama bilen bilir vaktiyle 2005 msn senlikleri nde
en erkek ,erkek serisi yapmis bunu da imece usulu msn imdeki halk listesinin oylariyla 1 ayboyunca bir agir erkegimizin fotografini koymustum
burda en fazla oy alan, "hakkat ne abiydi "denilen, kadin olsun erkek olsun onunde saygi durusunda durulan abimiz elbette MARLON BRANDO oldu.

yazilmisligi var midir burada bilemem gerek "Don Vito Corleone" gerek MARLON BRANDO olarak ekranlara kisik sesiyle demir atmis en agir erkektir.baba dir ,abidir.

hatta nazarimda Don Vito Corleone tamamen gercek ayri agir bir erkektir.kendisinin tek bir hareketiyle adamlari durdurmasi bayanlarda da ayni etkiyi saglasada kadinda biraktigi reaksiyon tamamen farklidir.:)

oyunculugu konusunda ise yazacaklarim buraya sigmaz. alin filmlerini izleyin demekten baska yorum yapamam

http://www.imdb.com/name/nm0000008/
http://brando.crosscity.com/Brando/Main.aspx?Page=Filmo/Filmo.ascx&Film=25
http://www.film.gen.tr/star/star.cfm?pid=3594

4 yorum:

 1. tek olur baba evet, kesinlikle hertürlü kendime örnek aldığım ululardan bir uludur..

  - geylvulf(sol elin işaret parmağı havada geeh geeh yapıyor)
  - buyur don freko
  - bak sen bitirmedin, tatagliaların asfaltina sazı aldı eline
  - ama don freko, kem küm
  - sus, yeter.. uyumak istiyorum..

  YanıtlaSil
 2. Abilerim ablalarım, donfreko bendenizi kestanecilikten (kestanecilik?) "capo"luğa yükseltmiş, ballı cevizli kuru incirle beslemiştir. Fakat "gündelik hayat" dediğimiz çile dolu organizsyon yine devreye girmiş ve birileri yine benden önce davramıştır.
  Ne yazıktır ki, çok değerli Marlon Abimiz üç paragrafa sığmayacak bir insandır. Yazan kişi madem böyle bir baskın yapmıştır bari şöyle şanına ününe yaraşır bir bio artı comment yazsındır. Asıl olan ilen Marlon Abi'nin geylwülf kişisinin listesinde birinci değil ikinci sırada oluşudur. Az bekleyin, geliyor.

  YanıtlaSil
 3. kardesim bizim bahislerimiz yatmasin. Marlon Brando Al Pacino'nun ekürisiydi. Tabela oynayanlar ilk ikide muhakkak yazmışlardır. Ama diyorum varsa yoksa Al Pacino bal Pacino yanaklari gül pacino hatta ve hatta ustam ölmüs ben Pacino. Galewolf bize yannis olmasin. Tahminleri playlistteki Şiki Şiki Baba soundtrackini dinlerken yazdım.

  YanıtlaSil
 4. aaa birisi saklandığı karanlıktan çıkmış üstüne post etmiş hattasında resimli falan böyle post etmiş...

  AAAA Selam Asfaltina naber??

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.