26 Ağustos 2006

cell - cep

onbirinci gününü idrak ettiğimiz mecburi horizontal takılma maratonumuzda, gün geçmiyor ki yeni bir kültür fizik aktivitesine girmeyeyim sayın tahinpekmezciler.. stephen king abimiz, fenalıklar geçirttiği karakule serisine nazire yaparmışcasına, dakika bir gol bir misali ilk sayfasından aksiyona geçen şahane bir kitap yazmış sene başı.. melyche hanımın katkılarıyla elimize geçti, okuduk, tavsiye etmek istedik..
içeriği anlatmayacağım, lakin teknik bir detay vermek isterim: bu kitapla karşılaştırılınca, dan brown'un kitapları kafka romanı gibi kalıyor, o radde.. bundan önce bir de babanın medyum - shining adlı eseri aynı etkiyi yapmıştı, sayfalar rüzgar yapıyordu çevirmekten..
tanışıyormuyuz bilmiyorum, ama çevirmen canan kim bir de güzellik yapmış, kitapta önemli ölçüde freko abinize yer vermiş.. nasıl mı? alın okuyun, ayıptır, emeğe saygı:)
altın kitaplar - 432 sayfa - 17.10 ytl (ideefixe fiyatı)
frekman rivoluşıns kültür fizik hizmetleri sundu..

2 yorum:

  1. Frekom canım benim karakule okunulmuş yenmiş yutulmuş bir kitaptır benim için başka tavsiyen varsa onu aliimmm ben lakin kitap sıkıntısı çekiyorum stoklarım bitti gittiii recii etsem bir iki kitap ismi aliim freko refüleyşın dı dimi yanlışım varsa düzeltiniz şimdiden çok bir merci herkese iyi haftalar...

    YanıtlaSil
  2. Ferhan Şensoy tüm eserleri öneririm acizane..

    YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.