31 Ağustos 2006

Bunlarda Videolar - Formula 1 için :-)))

Geciken 2005 için ; buraya tıklayın
Zamanında 2006 videosu. bi de buraya tıklayın

7 yorum:

 1. elceğizlerimle editledim mis oldu.. adamlar bi acele link komuş, sanki kaçıran var, ve fakat kim ordan copy edecek de, yeni browsır açacak da, uzun iş..

  freko, ibişlerin efendisi:)

  YanıtlaSil
 2. ahahaha süper olmuş , bak ben bu olayı bilmiyordum...

  Bir ara Freko ağbim bir öğretsin artık bize yatıya mı gelir , bira mı içirir :-)))

  İyileşmişte ayağa kalkmış zaten...

  YanıtlaSil
 3. yahu bu videolari her izledigimde kopuyorum, izlemedigim zaman aklima geliyor, yine kopuyorum. Hani "nasi koyduk ama" der gibi, bir acayip keyifleniyorum :)))

  YanıtlaSil
 4. 3. dünya savaşı başlarsa bu videolardan sonra başlar cephe kazmak vaktidir. ( o değil ikidir gaz veriyoruz verdiğimizle kalıyoruz ama bu sefer bundan acayip ümitliyim)

  YanıtlaSil
 5. valla somurum, literatürde biz buna "ender gelişen osasuna atakları" diyoruz.. adamların olayı böyle senede bir gün, lakin kalan 364 benimdir, böyle biline:)

  YanıtlaSil
 6. onu bunu anlamam arkadaş, iki tane sap gitmişler gelmişler benim gözümde..bunu bilir bunu söylerim. o videoları çekerken arkada iki tane hatun oynatsalardı cıbıl cıbıllarından, hani amerikan filmlerinde falan olur..o zaman başımın üstünde yeri var..olmamış diyoruz..(evet kıskanıyorum ama bi sor niye)

  YanıtlaSil
 7. vaktiyle kütür efendinin iki hatunla plajda resmini yayınlamış idik, hatırlayan hatırlar, hatırlamayana hatırlatmak ise yönetim olarak boynumuzun borcudur, aha da:

  http://frackman.blogspot.com/2006/06/2006-yaz-erkek-mayo-modelleri.html

  ve fakat olur böyle vakalar, freko gün gelir kakalar diyor selametler diliyorum:)

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.